آذربایجان غربی » انرژی
کد خبر : 1834
چهارشنبه - ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی خبر داد؛

اتصال بیش از ۲۰۰۰ واحد مسکونی در آذربایجان غربی به شبکه گازرسانی طی تیر ماه سال جاری

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: در تیرماه سال ۹۸ بیش از ۲ هزار و ۲۱۰ واحد مسکونی در این استان به شبکه گاز کشور متصل شدند.

اتصال بیش از ۲۰۰۰ واحد مسکونی در آذربایجان غربی به شبکه گازرسانی طی تیر ماه سال جاری

به گزارش آدلین نیوز، علیرضا شیخی -مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی- با اعلام این خبر در ادامه افزود: با گازرسانی به ۸ هزار و ۲۸۳ واحد مسکونی از ابتدای سال تا کنون، مجموع واحدهای گازرسانی شده مسکونی استان به یک میلیون و ۶۸ هزار و ۶۹۶ هزار واحد رسید.

شیخی ادامه داد: در یک ماه اخیر، هزار و ۴۰ مورد نصب انشعاب صورت گرفته که از ابتدای سال تا کنون این آمار به ۳ هزار و ۶۴۳ انشعاب رسیده است.

این مقام مسئول در خصوص اجرای عملیات شبکه گذاری نیز اظهار داشت: در تیرماه امسال بیش از ۱۰ کیلومتر شبکه گاز طبیعی در استان اجرا شده است.

شیخی با اشاره به اینکه در چهار ماه نخست سال ۹۸ بیش از ۳۴ کیلومتر عملیات لوله گذاری در آذربایجان غربی اجرا شده، گفت: با این تعداد از عملیات اجرا شده، مجموع شبکه و خط انتقال اجرا شده در استان از مرز ۱۴ هزار کیلومتر فراتر رفت.

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی تصریح کرد: برنامه شرکت گاز برای بهره مند ساختن همه خانوار شهری و گازرسانی به همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار قابل گازرسانی استان است که خیز بلندی برای رسیدن به این اهداف برداشته ایم.