به گزارش آدلین نیوز، مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با اعلام مطلب فوق در ادامه افزود: ۱۹ پروژه بهسازی و آسفالت در جاده های روستایی استان فعال است.

میرعبداله حسینی با بیان اینکه پنج پروژه از این ۱۹ پروژه در مرکز استان اجرا می شود، ادامه داد: پروژه های شهرستان ارومیه شامل عملیات آسفالت در داخل روستای کهریز، مسیرگشایی و اجرای دو لایه زیرساس درمحور های بهله بلارغو و باغچه قلعه، احداث پل زنگ آباد، اجرای ابنیه های فنی شعبان کندی – حصار آغبلاغ و آسفالت محور خوراسب است.

وی به اجرای عملیات بسترسازی در راه روستای طاهرآباد در چایپاره و محورهای روستایی قرمزی خلیفه و تپه صارمی در شهرستان میاندوآب اشاره کرد و افزود: عملیات لایه تونان و ساخت ابنیه های فنی در راههای روستایی قلعه تپه و سردکوهستان در شهرستان بوکان در حال اجراست.

مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی یادآور شد: محور روستایی داراب دلزی در شهرستان سلماس آماده آسفالت است.

حسینی از تکمیل ساخت پل یک دهانه دومتری اینجه دره سی در شهرستان پلدشت خبر داد و افزود: پروژه راه روستایی سلیمان کندی درر شهرستان شوط تجهیز کارگاه شده و آماده برای اجرای لایه آسفالت به طول ۸ کیلومتر است.

این مقام مسئول با بیان اینکه خاکبرداری محور شاهگلن به بارون در شهرستان چالدران رو به اتمام است، گفت: عملیات خاکریزی در محور روستایی سینیق و زیرسازی محور تیکمه عجم در شهرستان ماکو در دست اجراست.