https://adlinnews.ir

شناسه خبر :1096
۰۵ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۳

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی در یادواره ۷۰۰ شهید شهرستان نقده گفت: قدرت جبهه مقاومت در شرایط فعلی برگرفته از خط سرخ شهادت است.

به گزارش آدلین نیوز، سردار حبییب شهسواری در یادواره شهدای نقده که در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد، با اشاره به رشادت رزمندگان و ایستادگی مردم این خطه در برابر تهاجم دشمنان، اظهار داشت: شهدای شورای فرماندهی نقده قربانی کینه دشمنان شدند و به همین دلیل سمبلی از وحدت و اقتدار نظام در منطقه هستند.

وی، افزود: ما اعتقاد داریم که شهدا چراغ راه ملت هستند و در استمرار مسیر نبوت و امامت گام برداشته‌اند که همین موضوع موجب ماندگاری نام آن‌ها در میان مردم شده است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: اقتدار و اراده ای که امروز نظام اسلامی در برابر دشمنان نمایش می‌دهد، به برکت همین خون شهدا است.

وی، ادامه داد: امروز نوع مقاومت ما متفاوت از گذشته است و با تمام توان در برابر سیل حملات فرهنگی و اقتصادی دشمنان با شهامت ایستاده‌ایم. این ایستادگی مدیون خطی است که شهدا در دوران دفاع مقدس آغاز کرده‌اند.

سردار شهسواری، بیان داشت: ایستادگی مردم ایران در برابر مزدوران و متجاوزان به برکت خون شهدا است که باعث برهم خوردن معادلات جهانی در خصوص ایران اسلامی و کشورهای آزادی‌خواه و جبهه مقاومت شده است.

وی، گفت: کشورهای حاشیه خلیج فارس امروز از عجز و ناتوانی به خود می‌لرزند ولی کشوری نظیر یمن به برکت انقلاب اسلامی در برابر قلدری‌های عربستان ایستاده است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، تصریح کرد: نقده تاریخی به طول ایران اسلامی دارد، اگر همت مردم شهرستان نبود، قطعا پادگان‌های مرزی پیرانشهر، جلدیان و پسوه غارت می شد.

وی، در پایان سخنان خود، ابراز داشت: تمام رزمندگان شهرستان نقده و آذربایجان غربی پا در رکاب ولایت و آماده جانفشانی برای دفاع از مرزهای ایران اسلامی هستند.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: