به گزارش آدلین نیوز، سردار حبییب شهسواری در یادواره شهدای نقده که در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد، با اشاره به رشادت رزمندگان و ایستادگی مردم این خطه در برابر تهاجم دشمنان، اظهار داشت: شهدای شورای فرماندهی نقده قربانی کینه دشمنان شدند و به همین دلیل سمبلی از وحدت و اقتدار نظام در منطقه هستند.

وی، افزود: ما اعتقاد داریم که شهدا چراغ راه ملت هستند و در استمرار مسیر نبوت و امامت گام برداشته‌اند که همین موضوع موجب ماندگاری نام آن‌ها در میان مردم شده است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: اقتدار و اراده ای که امروز نظام اسلامی در برابر دشمنان نمایش می‌دهد، به برکت همین خون شهدا است.

وی، ادامه داد: امروز نوع مقاومت ما متفاوت از گذشته است و با تمام توان در برابر سیل حملات فرهنگی و اقتصادی دشمنان با شهامت ایستاده‌ایم. این ایستادگی مدیون خطی است که شهدا در دوران دفاع مقدس آغاز کرده‌اند.

سردار شهسواری، بیان داشت: ایستادگی مردم ایران در برابر مزدوران و متجاوزان به برکت خون شهدا است که باعث برهم خوردن معادلات جهانی در خصوص ایران اسلامی و کشورهای آزادی‌خواه و جبهه مقاومت شده است.

وی، گفت: کشورهای حاشیه خلیج فارس امروز از عجز و ناتوانی به خود می‌لرزند ولی کشوری نظیر یمن به برکت انقلاب اسلامی در برابر قلدری‌های عربستان ایستاده است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، تصریح کرد: نقده تاریخی به طول ایران اسلامی دارد، اگر همت مردم شهرستان نبود، قطعا پادگان‌های مرزی پیرانشهر، جلدیان و پسوه غارت می شد.

وی، در پایان سخنان خود، ابراز داشت: تمام رزمندگان شهرستان نقده و آذربایجان غربی پا در رکاب ولایت و آماده جانفشانی برای دفاع از مرزهای ایران اسلامی هستند.