https://adlinnews.ir

شناسه خبر :1452
۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۳

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال ۹۸ بیش از ۳۰۰ کیلومتر شبکه گذاری گاز طبیعی در آذربایجان غربی اجرا شده که این امر نشان دهنده میزان تعهد و رویکرد شرکت گاز استان در گازرسانی به مناطق بی بهره از این نعمت خدادادی است.

به گزارش آدلین نیوز، علیرضا شیخی مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی با اعلام این مطلب در ادامه گفت: با اجرای این مقدار از شبکه گاز طبیعی مجموع شبکه و خط انتقال اجرا شده در استان به ۱۴ هزار کیلومتر رسید.

وی افزود: در سایه این حجم از شبکه گذاری در استان آذربایجان غربی، یک میلیون و ۶۷ هزار واحد مسکونی به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه هم اکنون نزدیک به یک میلیون مشترک گاز در استان وجود دارد و گازرسانی به مناطق بی بهره از گاز نیز با جدیت و قدرت در حال اجراست، تصریح کرد: هم اکنون ۶۷ درصد خانوارهای روستایی آذربایجان غربی از گاز طبیعی بهره مند هستند که با بهره برداری از پروژه های در دست اجرا، این آمار به بالای ۸۰ درصد ارتقا خواهد یافت.

علیرضا شیخی خاطرنشان ساخت: با هماهنگی نهادهای خدمات رسان و تامین اعتبارات، روند گازرسانی به روستاها و مناطق بی بهره از گاز آذربایجان غربی شتاب بیشتری می گیرد که امیدواریم این امر مهم برای جبران عقب ماندگی ها با سرعت بیشتری صورت پذیرد.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: