https://adlinnews.ir

شناسه خبر :1744
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۶

رئیس شورای فرهنگی و دینی وزارت نیرو در آذربایجان غربی گفت: مرحله استانی پانزدهمین جشنواره سراسری قرآن و نماز فرزندان کارکنان وزارت نیرو با حضور بیش از ۸۰ نفر از فرزندان کارکنان صنعت آب و برق آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش آدلین نیوز، داود صالح نمدی رئیس شورای فرهنگی و دینی وزارت نیرو در آذربایجان غربی گفت: این دوره از مسابقات صبح امروز چهارشنبه دوم مرداد ماه جاری به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در ارومیه به مرحله اجرا در آمد.

پانزدهمین جشنواره استانی قرآن و نماز کارکنان وزارت نیرو آذربایجان غربی

وی با ابراز رضایت از استقبال شرکت کنندگان ادامه داد: منتخبان این دوره از مسابقات در چهار رشته قرائت و اذان، حفظ، مفاهیم و آموزه های قرآن و نماز و در مقاطع ۱و ۲ به مرحله کشوری که در شهریور ماه سال جاری در مشهدمقدس برگزار شد، اعزام می شوند.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: