به گزارش آدلین نیوز، سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه سلماس گفت: با افتتاح جایگاه سوخت مایع این مجتمع، تعداد جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی ناحیه سلماس به ۸ باب افزایش یافت.

ایرج فتح الهی با اعلام مطلب فوق در ادامه افزود: مجتمع خدماتی و رفاهی مرادخانی در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ مترمربع با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال احداث گردیده و جمعاً دارای 8 نازل بنزین و ۴ نازل نفتگاز می باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد: بخش CNG این جایگاه که دارای ۴ سکو با ۴ دیسپنسر و ۸ نازل CNG است در سال ۱۳۸۶ به بهره برداری رسیده است

رئیس ناحیه پخش فرآورده های نفتی سلماس ادامه داد: در این جایگاه امکان همزمان عرضه سه نوع فرآورده بنزین، نفتگاز یورو۵ و CNG برای ۲۰ خودرو وجود دارد.

فتح الهی در پایان با قدردانی از سرمایه گذار بخش خصوصی در احداث و راه اندازی این جایگاه و امکان اشتغال زایی آن برای بیش از۱۶ نفر، به تجهیزات بسیار مطلوب آن اعم از سیستم پرداخت الکترونیکی وجه سوخت، کیف پول کارت سوخت و امکانات رفاهی اعم از نمازخانه، سرویس های بهداشتی زنانه و مردانه و کافی شاپ جایگاه اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: این مجتمع خدماتی و رفاهی در ابتدای جاده سلماس به ارومیه قرار گرفته و یکی از مسیرهای پرتردد استان می باشد.