https://adlinnews.ir

شناسه خبر :1946
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰:۲۳

مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان غربی گفت: این اداره کل از بابت حساب های سال ۱۳۹۶ به هیچ موسسه ی دولتی غیر دانشگاهی، خیریه و خصوصی بدهکار نیست.

به گزارش آدلین نیوز، دکتر نادر نانبخش مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان غربی با تکذیب خبر منتشر شده در برخی کانال های تلگرامی مبنی بر بدهکاری اداره کل بیمه سلامت استان از بابت سال ۹۶ به مبلغ ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال اظهار داشت: خبر درج شده به هیچ عنوان صحت نداشته و این اداره کل از بابت حساب های سال ۱۳۹۶ به هیچ موسسه ی دولتی غیر دانشگاهی، خیریه و خصوصی بدهکار نیست.

این مقام مسئول ادامه داد: اخیراً ۵۰ درصد مانده بدهی از بابت اسناد درمانی سال ۹۷ موسسات خصوصی و دولتی غیر دانشگاهی پرداخت شد و تنها از بابت اسناد ۲ ماه پایانی سال به موسسات بدهکاریم و در صدد آن هستیم که با تخصیص اعتبارات ترمیمی این بدهکاری را نیز به صفر برسانیم.

وی در خصوص اسناد سال جاری نیز گفت: ما هم اکنون مبالغ ۳ ماه اول سال را پرداخت کرده ایم ودر مرحله پرداخت اسناد تیر ماه قرار داریم و تلاش ما براین است که با پرداخت بدهی ۲ ماهه معوقه سال گذشته بدهکاری خود را صفر کرده و در جهت ارایه خدمات بهتر به بیمه شدگان عزیز قدم های مثبت تری برداریم چرا که بدهی ها به موسسات، موجب دلسردی آنان در جهت ارایه خدمت به بیمه شدگان این اداره کل می گردد.  

شایان ذکر است، اداره کل بیمه سلامت آذربایجان‌غربی بیش از ۲ میلیون نفر بیمه شده در استان دارد که زیر پوشش پنج صندوق این سازمان(صندوق کارکنان دولت، صندوق روستاییان و عشایر و ساکنان شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر، صندوق سایر اقشار، صندوق بیمه سلامت همگانی و صندوق بیمه سلامت ایرانیان) می‌باشند.

گفتنی است اداره کل بیمه سلامت آذربایجان غربی به عنوان بزرگترین سازمان بیمه گر پایه استان شناخته می شود.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما:
نویسنده دیدگاه: سعید
تاریخ : اسفند ۴, ۱۳۹۸

سلام .بیمه سلامت برای کارکنان خودش خوب می باسد .حقوق بالای ۱۰ ملیون می گیرند .کارانه هم می گیرند ۱۲ ملیون .کیف می کنند .در صورتی که این بیمه جهت اافراد فقیر و بی بضاعت می باشد .ولی فعلا شما ها بگیرید و بخورید .چون می توانید .