https://adlinnews.ir

شناسه خبر :1997
۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۲

سومین برد اقتصادی تراکتور در حالی رخ داد که طلسم گل نزدن های کوین فورچونه این بار در دستگردی شکست.

به گزارش آدلین نیوز، نخستین بازی هفته پنجم نوزدهمین دوره لیگ برتر بین تیم های تراکتور و سایپا در حالی در ورزشگاه دستگردی تهران به پایان رسید که تماشاگران تراکتور همچون گذشته حضور پر شوری در سکوها داشتند.

ترافیک قبل بازی در حوالی ورزشگاه دستگردی، خود گواه این ادعا این بود و البته تشویق هایی که از قبل بازی آغاز و در لحظه به ثمر رسیدن گل برتری، دستگردی را تا مرز انفجار پیش برد.

نکته حایز اهمیت بعدی، به ثمر رسیدن اولین گل کوین فورچونه در تراکتور بود که بعد از سه بازی متوالی، طلسم گل نزدن هایش را شکست. پرتاب های احسان حاج صفی دوباره کار دست حریفان تراکتور داد و توپ با دخالت رضا اسدی در اختیار مهاجم فرانسوی تراکتور قرار گرفت که فورچونه نیز با شوتی محکم در محوطه شش قدم سایپا، در دقیقه دهم بازی گل برتری تراکتور را به ثمر رساند.

فورچونه با حفظ توپ در دقایق پایانی بازی و گلی که زد، عنوان بهترین بازیکن بازی سایپا تراکتور را نیز کسب کرد.

شوت میمبلا از روی ضربه ایستگاهی، ضربه ساسان انصاری از زاویه بسته و ضربه احسان حاج صفی که در ادامه با دخالت ساسان انصاری همراه شد جزو موقعیت های حساس تراکتور در این بازی بود.

پنجمین کلین شیت رشید مظاهری سنگربان تراکتور نیز در این بازی ثبت شد.

نزدیک به ۵ هزار تراکتوری بازی را از نزدیک تماشا کردند و با برد شیرین تراکتور به خانه هایشان بازگشتند.

تراکتور با این برد، ۱۱ امتیازی شد و به صدر جدول لیگ برتر ایران در هفته پنجم تکیه زد.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: