به گزارش آدلین نیوز، اکبر حسن بکلو -مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی- با اعلام این خبر در ادامه افزود: مجموع تفاهم نامه های همکاری منعقد شده مشترکان با شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی برای پیک بار تابستان امسال، بیش از ۸ هزار و ۳۷۳ مشترک می باشد که از این تعداد بیش از یک هزار و ۳۰۰ مشترک در بخش صنعتی، بیش از ۵ هزار مشترک در بخش کشاورزی، ۵۸۳ مشترک اداری، ۳۹۰ مشترک تجاری، ۱۰۹ جایگاه سی ان اجی و ۳۳ مشترک مولد خود تامین هستند.

این مقام مسئول به پرداخت پاداش همکاری مشترکان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: مشترکان همکار صنعتی و کشاورزی، سی ان جی، اداری، تجاری و مولد خود تامین در برنامه های پیک بار تابستان سال ۹۸، بالغ بر ۶۵ میلیارد ریال پاداش همکاری دریافت کردند.

حسن بکلو درباره تمهیدات این شرکت برای مدیریت بار و پیکسایی گفت: سال ۹۸ شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با افزایش ۵۰ درصدی جلب مشارکت مشترکان عملکرد مطلوبی در خصوص مدیریت بار داشت که امیدواریم این رویه مطلوب با توجه شرایط ویژه شیوع ویروس کرونا و ضرورت مدیریت مصرف برق امسال نیز ادامه یابد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی تاکید کرد: تامین انرژی پایدار هدف مجموعه تلاشگران صنعت برق است و به خاموشی یک دقیقه ای برق نیز راضی نیستیم اما مدیریت مصرف و کاهش پیک بار مصرف تنها با همکاری سازنده مشترکین محقق می شود و برای جلب مشارکت نهایت تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.

وی خاطرنشان ساخت: خوشبختانه امسال نیز بیش از ۶۰ درصد از مشترکان در بخش های مختلف با امضای تفاهم نامه همکاری خود را در پروژه های کاهش پیک بار تابستان اعلام کرده اند.