https://adlinnews.ir

شناسه خبر :2504
۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، مراسم ویژه روز بسیج مستضعفان با حضور سرپرست مخابرات منطقه آذربایجان غربی و فرمانده حوزه بسیج ادارات کل استان به صورت ویدئو کنفرانس با شهرستانهای تابعه برگزار شد.

به گزارش آدلین نیوز، سرپرست مخابرات منطقه آذربایجان غربی در این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج اظهار کرد: امروز تقویت ظرفیت های بسیج می‌تواند در این شرایط سخت برای تمامی سازمانها تعیین کننده باشد و با ایجاد روحیه بسیجی و جهادی و تلاش بیشتر می توانیم از این مرحله سخت و حساس عبور و در مسیر خدمتگزاری به مردم عزیز قدم برداریم.

چنگیز نوری، تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری، استقامت، پایداری، اخلاص و از خود گذشتگی را از ویژگی های مهم بسیج عنوان کرد و افزود: بسیجیان همیشه رهنمودهای مقام معظم رهبری را سر لوحه کار خود قرار می دهند و برای سرافرازی ایران اسلامی و اهداف انقلاب قدم برمی دارند.

سرپرست مخابرات آذربایجان غربی با بیان اینکه تفکر بسیجی در بین همه کارکنان مخابرات منطقه آذربایجان غربی وجود دارد گفت: کارکنان خدوم این سازمان با وحدت، همدلی و تلاش مضاعف در جهت اهداف سازمان قدم برمی دارند و تا کنون شاهد تلاش های خوبی در سطح مجموعه مخابرات منطقه برای خدمتگزاری به مردم بودیم.

سرهنگ کاظمی، فرمانده حوزه ۲ شهید باباساعی بسیج ادارات کل استان آذربایجان غربی هم در این مراسم با تبریک هفته بسیج در خصوص بسیج و جایگاه آن سخنرانی و از فعالیت های مخابرات منطقه آذربایجان غربی در عرصه بسیج تقدیر کرد. در پایان این مراسم از پدر شهید و بسیجی نمونه پایگاه مقاومت شهید مطهری مخابرات آذربایجان غربی تجلیل شد.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: