به گزارش پایگاه خبری آدلین نیوز به نقل از سایت رسمی باشگاه نود ارومیه، مرتضی حیدری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار این باشگاه با اعلام رسمی رونمایی از سایت باشگاه ۹۰ ارومیه اظهار داشت: با دستور مدیرعامل و حمایت ایشان، سایت رسمی باشگاه ۹۰ ارومیه را راه اندازی و با شروع فصل جدید لیگ دسته یک از آن رونمایی کردیم.

وی افزود: سایت باشگاه ۹۰ ارومیه، یک سایت استاندارد باشگاهی و ورزشی است که همه آیتم های مورد نظر برای مدیریت اخبار و اطلاع رسانی را داراست و امیدواریم بتوانیم رویکرد جدید و تازه ای را در عرصه اطلاع رسانی باشگاهی در پیش بگیریم.

حیدری اظهار داشت: به جرات می توان گفت که بزودی با تکمیل آیتم های باقی مانده نظیر تاریخچه، بیوگرافی بازیکنان، فروشگاه هواداری جزو باشگاه های پیشرو در حوزه رسانه خواهیم بود و توان رقابت با باشگاه های بزرگ ایران نظیر تراکتور، سپاهان، استقلال و پرسپولیس را خواهیم داشت.

مدیر روابط عمومی باشگاه ۹۰ ارومیه با قدردانی از زحمات تیم رسانه ای باشگاه خاطرنشان کرد: بدون اغراق، تیم رسانه ای باشگاه ۹۰ ارومیه جزو حرفه ای ترین تیم های رسانه ای فوتبال ایران بوده و رسانه باشگاه ۹۰ فعالترین رسانه بین باشگاه های دسته یک ایران است که جا دارد از زحمات آقایان میرابی، فرجی، نقی لو و خالقی قدردانی کنم.