https://adlinnews.ir

شناسه خبر :2539
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۳

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی از معافیت حدود ۴۴ درصد از شرکت‌های آذربایجان غربی از پرداخت مالیات خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آدلین نیوز، حسن کوماسی در دیدار با فرماندار بوکان با بیان این خبر اظهار داشت: در شرایط کنونی بسیاری از واحدهای صنفی از جمله تالارهای پذیرایی، فروشگاه‌های البسه، کیف و کفش به دلیل وضعیت بازار، متضرر شده و بخشی از آنها از مالیات معاف شده و مالیات این بخش بر مبنای شاخص‌های سال ۱۳۹۷ اخذ می‌شود.

وی افزود: یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان مالیات طی ۹ ماهه امسال از مودیان این استان وصول شده است که این میزان تحقق مالیاتی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹ درصد افزوده شده است.

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی تصریح کرد: آذربایجان غربی در کشور از نظر تحقق درآمد جایگاه ۲۷ و از نظر وزن مبلغی مالیات جایگاه ۲۵ را به خود اختصاص داده و از هر ۱۰۰ تومان مالیات دریافت شده در کشور، سهم وصول استان کمتر از یک تومان برآورد شده است.

کوماسی درخصوص اظهار نامه مالیاتی شهرستان بوکان، اضافه کرد: ۶۲ درصد از شرکت ها و کسبه معاف از مالیات در سال جاری شدند.

وی شهرداری بوکان را دومین شهر استان بعد از ارومیه از لحاظ دریافتی از محل عوارض عنوان کرد و گفت: مبلغی معادل ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان از ابتدای سال تا آذرماه به شهرداری بوکان تخصیص داده شده است.

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: ۱۳ پرونده در آذربایجان غربی با پرداخت مالیاتی بالغ بر پنج میلیارد تومان وجود دارد که شهرستان بوکان در این بخش سهمی ندارد.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: