https://adlinnews.ir

شناسه خبر :2604
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۷

محمد عباس زاده که این روزها به ماشین گلزنی تراکتور تبدیل شده به روند گلزنی خود در لیگ برتر ادامه داد.

به گزارش پایگاه خبری آدلین نیوز، تراکتور در هفته دوازدهم لیگ بیستم در دیداری حساس و تعیین کننده با نتیجه دو بر یک برابر گل گهر به برتری رسید. مهاجم مهارنشدنی تراکتور در این بازی نیز از گلزنی غافل نماند و زننده دومین و گل برتری تراکتور شد.

محمد عباس زاده که با حضور مسعود شجاعی در راس کادر فنی تراکتور، جای ثابتی در ترکیب اصلی تیمش پیدا کرده با گلزنی مقابل گل گهر سیرجان، روند گلزنی خود را ادامه داده و شمار گل های خود در این فصل را به عدد ۷ رساند.

محمد عباس زاده طی ۶ هفته اخیر، ۶ گل به ثمر رسانده و آمار خوب خود یعنی میانگین یک گل زده در هر بازی را با گلزنی مقابل گل گهر سیرجان برای یک هفته دیگر ثابت نگاه داشت.

در این ۶ بازی، عباس زاده، یک گل به گل گهر سیرجان، استقلال تهران، صنعت نفت آبادان و پیکان زده و دو بار هم مقابل ذوب آهن گلزنی(به اصطلاح دَبِل) کرده است. تنها بازی که عباس زاده در این مدت در آن گلزنی نکرده، بازی با شهر خودرو بود که بدون گل به پایان رسید.

پ
برچسب ها:
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: