https://adlinnews.ir

شناسه خبر :2890
۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۶:۱۲

رئیس پلیس فتا آذربایجان غربی گفت: شخصی که اقدام به ایجاد کانال تلگرامی با محتوای غیراخلاقی کرده بود، شناسایی و به دست قانون سپرده شد.

به گزارش آدلین نیوز، سرهنگ اکبر نصرتی، رئیس پلیس فتا آذربایجان غربی در این باره به خبرنگار ما گفت: طی رصد و پایش شبانه‌روزی کارشناسان این پلیس، کانال تلگرامی با محتوای غیر‌اخلاقی در ارومیه شناسایی شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این موضوع می‌توانست نگرانی‌هایی را در بین خانواده ها بوجود آورد، موضوع به صورت ویژه مورد بررسی قرار گرفته و پس از تلاش‌های مستمر، گرداننده کانال مذکور، شناسایی و با دستور مقام قضایی به پلیس تحویل داده شد.

این مقام مسئول گفت: فرد خاطی در مواجهه با ادله قاطع پلیس به بزه ارتکابی خود اعتراف کرد و هدف خود را از راه‌اندازی این کانال، درج تبلیغات و منفعت مالی اعلام کرد.

سرهنگ نصرتی با اشاره به اینکه بر اساس ماده ۱۴ قانون جرایم رایانه‌ای اشاعه هر گونه محتوای غیراخلاقی پیگرد قانونی دارد، گفت: پلیس فتا در راستای سالم‌سازی فضای مجازی و ایجاد محیطی امن برای خانواده‌ها، بطور جدی و برابر قانون با ناامن‌کنندگان این محیط برخورد خواهد کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir پل ارتباطی با هموطنان است، گفت: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد خلاف قانون در فضای مجازی می‌توانند از این طریق با پلیس در میان بگذارند.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: