https://adlinnews.ir

شناسه خبر :309
۰۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۹

تولید مجموعه انیمیشن ۱۳ قسمتی «اینجوری بهتره» به کارگردانی شیوا ممتحن در مرکز صبا آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مجموعه انیمیشن «اینجوری بهتره» به کارگردانی شیوا ممتحن در ۱۳ قسمت ۵ دقیقه ای با تکنیک دو بعدی در مرکز صبا تولید می شود.

داستان‌های مجموعه انیمیشن «اینجوری بهتره» حول محور پسربچه ای خردسال به نام علی جریان دارد که موانع پیش رویش را با ایده های خلاقانه در ذهنش حل می کند.

گروه سنی مخاطب این مجموعه خردسالان حدود ۵ تا ۸ سال است و سعی شده با ریتم و رنگ و لعاب مناسب، این گروه سنی را به خود جذب کند. این انیمیشن در دل فانتزیِ داستان ها به بچه ها یاد می دهد خودشان می توانند از پس مشکلات شان که همان درگیری های روزمرۀ مربوط به این سنین است بر آیند.

از عوامل تولید این مجموعه می توان به شیوا ممتحن: استوری برد، صادق جوادی و محمدرضا حسایی: انیماتیک، صادق جوادی، مهدی قومورلو، سجاد اسمائیل بیگی: طراح کلید، زیبا مرشدلو، ساره بهره مند و افسانه ریاضی: طراح میانی، مهدی موحد: فضاسازی و بک گراند، شیدا شریفی: صدا پیشه، آرش ممتحن آهنگساز: شیوا ممتحن، غلامحسن احمدی، سیما ممتحن و آرش خدایاری: گروه نویسندگان و سیما ممتحن: سرپرستی تولید اشاره کرد.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: