https://adlinnews.ir

شناسه خبر :3137
۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۵:۳۷

پس از اعلام خبر گم شدن زنی در ارومیه، تحقیقات پلیس آغاز گردید اما جسد زن ارومیه ای در منزل مسکونی دزد طلاها کشف شد.

اخبار حوادث / حوادث ارومیه

سرهنگ ایرج حسنخانی -جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربی- در خصوص پرونده مذکور افزود: به دنبال اعلام گم شدن خانمی در ارومیه، مراتب برای رسیدگی به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی انتظامی آذربایجان غربی قرار گرفت.

وی ادامه داد: با اشراف اطلاعاتی و انجام اقدامات فنی پلیس، در نهایت به فردی با هویت معلوم مشکوک و پس از تکمیل تحقیقات فنی، در نهایت کارآگاهان پس از هماهنگی قضایی در یک عملیات ضربتی متهم را در خانه خود دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: در بازرسی از منزل متهم، جسد مقتول در آن نیز کشف و متهم در بازجویی های به عمل آمده پلیس به ارتکاب قتل به انگیزه سرقت طلاجات مقتول معترف شد.

سرهنگ حسنخانی در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد؛ تاکید کرد: پلیس با کسانی که بخواهند باعث اخلال در نظم و امنیت جامعه شوند برابر قانون به شدت برخورد می‌کند.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: