https://adlinnews.ir

شناسه خبر :3355
۲۰ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۵

رئیس روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: طی سه ماهه اول امسال، در مجموع ۱۰۴ تماس مردمی با سامانه ۱۵۹۴ شرکت گاز برقرار گردید که به تمامی موارد، رسیدگی شده است.

به گزارش آدلین نیوز، یوسف عبدالله نژادی در گفتگو با خبرنگار افتخار آذربایجان با بیان مطلب فوق در ادامه افزود: عمده این تماس‌ها به ترتیب برای درخواست‌های اشتراک و انشعاب، افزایش تعداد اقساط مربوط به صورتحساب گازبهاء در پی افزایش تعرفه‌های گاز و نیز گازرسانی به روستاها و مکان‌های خارج از محدوده قانونی بوده است.

وی با بیان اینکه به صد درصد تماس‌های گرفته شده، پاسخگویی شده است، گفت: در راستای پیگیری تا حصول نتیجه، از تماس‌های صورت گرفته، برای اغلب موارد با واحدهای مربوطه، نامه‌نگاری شده است.

سخنگوی شرکت گاز آذربایجان غربی در ادامه با اشاره به برگزاری چهار جلسه ملاقات مردمی‌ هفتگی مدیران این شرکت در طول سه ماهه اول سال جاری، تصریح کرد: طی این ملاقات، به مشکلات و درخواست‌های ۴۴ نفر رسیدگی‌‌ شد.

عبدالله نژادی افزود: متقاضیان ملاقات مردمی هفتگی، می‌توانند طی تماس با سامانه ۱۵۹۴ درخواست خود را ثبت و مطابق برنامه اعلامی در این ملاقات شرکت کنند.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری میز خدمت مردمی مدیران شرکت گاز آذربایجان غربی در حاشیه نماز جمعه و سفرهای شهرستانی استاندار، خاطر نشان ساخت: در غالب این میزها به مشکلات و درخواست‌های مراجعه‌کنندگان رسیدگی شد؛ علاوه بر آن نیز روسای ادارات شهرستانی نیز ماهانه یکبار در حاشیه نماز جمعه میز خدمت داشته‌اند.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: