https://adlinnews.ir

شناسه خبر :3397
۱۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۱

مدیرکل دادگستری آذربایجان غربی از دستگیری و بازداشت همه عوامل تیراندازی در شهرک فرهنگیان ارومیه خبر داد.

به گزارش آدلین نیوز به نقل از خبر فوری ارومیه، دکتر ناصر عتباتی -مدیرکل دادگستری آذربایجان غربی- گفت: در پی وقوع یک فقره تیراندازی در شهرک فرهنگیان ارومیه با هماهنگی منظم بین دستگاه قضایی و نیروهای انتظامی، عوامل تیراندازی و نا امنی در محل، با کارهای دقیق اطلاعاتی و پلیسی و طی دستورات قضایی قاطع، دستگیر و در روند رسیدگی قضایی قرار گرفتند.

وی در ادامه افزود: این حادثه بر اثر اختلافات شخصی و خانوادگی بوده و هیچ گونه علت دیگری ندارد و دستگاه قضایی کاملاً بر موضوع اشراف داشته و برخوردهای قانونی را با عوامل نا امن کننده شهروندان، معمول خواهد کرد.

عتباتی در پایان، ضمن هشدار جدی به برخی افراد که با استفاده از سلاح سرد یا گرم، آرامش روانی مردم را به هم می زنند گفت: در خصوص امنیت مردم، هیچ گونه مماشاتی پذیرفته نیست و برخوردهای جدی و قاطع با این افراد صورت می گیرد.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: