https://adlinnews.ir

شناسه خبر :3421
۱۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۳:۰۱

رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی گفت: با توجه به همسایگی یک هزار کیلومتری آذربایجان غربی با کشورهای همسایه، برگزاری مسابقات بین المللی موتورسواری و اتومبیل رانی جام سرداران شهید آذربایجان غربی در این استان ضروری است.

به گزارش آدلین نیوز به نقل از خبر فوری ارومیه، مازیار ناظمی -رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی- با اشاره به شرایط ایده آل آذربایجان غربی در بحث برگزاری مسابقات بین المللی گفت: موتورسواری و اتومبیل رانی، رشته المپیکی و آسیایی در کشورمان نیست با این حال در بین اقشار مختلف و به خصوص جوانان بسیار محبوب و پرطرفدار است.

وی افزود: نبود زیرساخت، مهم ترین مشکل هیات موتورسواری و اتومبیل رانی در آذربایجان غربی است و ایجاد یک پیست مناسب و استاندارد برای برگزاری رویدادها و حضور مردم و تماشاگران علاقمند، حداقل کاری است که می‌تواند به رشد این رشته کمک کند، با این حال قرار است مدیرکل ورزش و جوانان استان با کمک استاندار آذربایجان غربی در این مورد، رایزنی و برنامه ریزی کنند.

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی کشورمان به ظرفیت ها و قابلیت های بالای آذربایجان غربی اشاره کرد و گفت: این استان با داشتن یک هزار کیلومتر با کشورهای همسایه، ظرفیت مهمی در حوزه بین المللی دارد و پیشنهاد می کنم جام سرداران شهید آذربایجان غربی در رشته آفرود برنامه ریزی گردد که فدراسیون نیز برای برگزاری آن همکاری و حمایت های لازم را انجام خواهد داد.

ناظمی از برگزاری یک دوره آموزشی درجه سه مربیگری در هر دو رشته موتورسواری و اتومبیل رانی به میزبانی آذربایجان غربی خبر داد و گفت: از وزارت ورزش مجوزهای لازم را دریافت خواهیم کرد، ضمن اینکه میزبانی مسابقات کشوری را نیز به این استان واگذار خواهیم نمود.

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی بیان داشت: فعال شدن همه شهرستان‌های آذربایجان غربی و همچنین حضور پرشورتر بانوان از خواسته های فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی از هیات های استان است.

وی خاطر نشان ساخت: استان آذربایجان غربی یکی از هیات‌های برتر فدراسیون بوده اما با این حال، فاصله دور با مرکز یکی از مشکلاتی است که وجود دارد لذا فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی، حمایت خود را برای برگزاری مسابقات مختلف منطقه‌ای در آذربایجان غربی اعلام می نماید.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: