https://adlinnews.ir

شناسه خبر :3622
۰۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۱:۳۴

سرمربی شهرداری ارومیه گفت: بازیکنان ما روحیه جنگندگی بالایی دارند و در نیمه نهایی لیگ برتر والیبال، تمام عیار با شهداب یزد خواهیم جنگید.

به گزارش آدلین نیوز، عبدالرضا علیزاده -سرمربی شهرداری ارومیه- درباره غلبه بر طبیعت اسلامشهر و صعود به نیمه نهایی لیگ برتر والیبال افزود: خدا را شاکرم که این لطف را در حق ما داشت که از رتبه سیزدهم به پلی‌آف و از این مرحله به جمع چهار تیم پایانی رفتیم.

وی با قدردانی از مردم خوب ارومیه و تماشاگران تیمش گفت: از همه والیبال دوستان ارومیه که در سه بازی سه هزار کیلومتر آمدند و سه هزار کیلومتر برگشتند، تشکر می‌کنم.

سرمربی شهرداری ارومیه درباره زحماتی که طرفداران ارومیه متحمل شدند بیان داشت: این عزیزان شب‌ها نمی‌خوابیدند و با اتوبوس به تهران می‌آمدند. دم همه آن‌ها گرم به ویژه آن‌هایی که انرژی مثبت می‌دادند. دست تک تکشان را می‌بوسم و دست بازیکنانمان درد نکند که در این مدت من را تحمل کردند.

علیزاده درباره شرایط بازی بازیکنانش اضافه کرد: در این شرایط سخت توانستیم با روحیه جنگندگی به مسابقه برگردیم به ویژه بعد از مسابقه دوم که ۶ بر ۳ جلو بودیم و باختیم.

وی در مورد بازی با طبیعت اسلامشهر در مرحله قبل اظهار داشت: در ست دوم ۱۲ بر ۴ عقب بودیم و با روحیه جنگندگی توانستیم این ست را پیروز شویم و در نهایت برنده این مسابقه شدیم. از شهردار ارومیه تشکر می‌کنم. زحمت کشید و زمانی که می‌خواست مربی انتخاب کند جسارت کرد و من را به عنوان سرمربی انتخاب کرد.

سرمربی شهرداری ارومیه تاکید کرد: به مردم آذربایجان و ارومیه تبریک می‌گویم ان شاءالله برای حضور در جمع چهار تیم خواهیم آمد چرا که تیم ما روحیه جنگندگی بالایی دارد البته زمان‌هایی هم بوده که در امتیازات عقب بودیم و نتیجه را واگذار کردیم اما کادر فنی، بزرگ‌ترها و بازیکنان مدیریت کردند و همه با هم همدل شدیم.

علیزاده در ادامه گفت: در آن بازی، تکنیک و تاکتیک جواب نداد و کمی والیبال را احساسی کردیم و روحیه جنگندگی را بالا بردیم و توانستیم در ست دوم برنده شویم.

وی یادآور شد: شهداب یزد یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتر والیبال ایران است و تعارف نداریم. این تیم، دو سال پشت سر هم قهرمان ایران شده و حالا جدال ارومیه‌ای‌ها با ارومیه‌ای‌هاست چرا که پنج بازیکن ارومیه‌ای در این تیم وجود دارند.

سرمربی شهرداری ارومیه ادامه داد: شهداب یزد تیمی قابل احترام است اما ما با این تیم خواهیم جنگید چون حالا به جایگاه‌های بالا فکر می‌کنیم.

وی خاطر نشان ساخت: در گذشته هدفمان ایستادن در یک پله بالاتر بود و وقتی هفتم شدیم هدفمان حضور در جمع چهار تیم شد.

سرمربی شگفتی ساز ارومیه تصریح کرد: پنجم تا نهم فروردین جاری در سالن فدراسیون بازی خواهیم کرد و قطعاٌ یکی از زیباترین بازی‌های لیگ را دوباره ارائه خواهیم داد چون ترسو مرده است پس برای رسیدن به فینال جنگ می‌کنیم.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: