https://adlinnews.ir

شناسه خبر :677
۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۷

قم – مراسم تجلیل از ورزشکاران پارالمپیکی قم برگزار شد و حسین گلستانی و محمد محمد نژاد نمایندگان قم در پارالمپیک ریو تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تجلیل از ورزشکاران قمی حاضر در مسابقات پارالمپیک ریودوژانیرو شامگاه سه‌شنبه برگزار شد و از مدال آور قمی تیم ملی والیبال نشسته و نیز بازیکن قمی تیم ملی بسکتبال با ویلچر در مسابقات پارالمپیک قدردانی شد.

در این مراسم که در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای جوان قم برگزار شد احد جمالی معاون سیاسی امنیتی استاندار قم، حسن عابدی مدیر کل ورزش و جوانان استان قم و رضا سلیقه مدیرکل بهزیستی قم و نیز تنی چند از مسئولان استانی و شهری حضور داشتند.

احد جمالی معاون سیاسی امنیتی استاندار قم در این مراسم با بیان این که مدال آوران پارالمپیک دل مردم ایران را شاد کردند گفت: مدال‌های ورزشکاران ایرانی در مسابقات المپیک و پارالمپیک ارزش زیادی دارد و در شرایطی که دشمنان به دنبال بی اعتبار کردن ما هستند این مدال‌ها نام ایران را طنین انداز می‌کند.

حسن عابدی مدیر کل ورزش و جوانان استان قم نیز با تأکید بر تلاش جمعی خانواده ورزش قم به ویژه ورزش جانبازان و معلولان قم برای به ثمر نشستن حضور ورزشکاران قم در پارالمپیک بیان داشت: ورزش قم پیش از حسین گلستانی در پارالمپیک ۱۹۸۸ مدال برنز گرفته بود و پس از سال‌ها مدال دیگری برای ورزش معلولان قم در این رویداد بزرگ به دست آمده است.

در ادامه این مراسم، پاداش حسین گلستانی ملی پوش قمی تیم ملی والیبال نشسته و دارنده مدال طلای پارالمپیک ریو از سوی مسئولان به وی اهدا شد و سپس از محمد محمد نژاد بازیکن قمی تیم ملی بسکتبال با ویلچر در ریو تقدیر به عمل آمد.

محمد پیروزمنش رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان قم در حاشیه این مراسم به خبرنگار مهر گفت: اگر حسین گلستانی امروز به طلای پارالمپیک رسیده و محمد محمد نژاد نیز در این مسابقات شرکت کرده، کاری جهادی و با همت همه مجموعه ورزش معلولان قم انجام شده و تلاش‌های خانواده ورزش معلولان نباید نادیده گرفته شود.

وی افزود: همه تلاش خود را برای حمایت از این ۲ ورزشکار جوان و با اخلاق به کار بسته‌ایم و امیدواریم که این روند در المپیک ۲۰۲۰ توکیو سیر صعودی داشته باشد و علاوه بر این ۲ ورزشکار، ورزشکاران دیگری از قم به کاروان پارالمپیک توکیو راه یابند.

پ
برچسب ها:
  • دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
    نظرات و تجربیات شما
    نام:
    ایمیل:
    * نظر شما: