https://adlinnews.ir

شناسه خبر :690
۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۸

گرگان – مدیر شرکت نمایشگاه های بین المللی گلستان از حضور ۶۷ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی در گرگان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد یزدی بعدازظهر سه شنبه در آئین افتتاح دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، ادوات، تجهیزات، صنایع وابسته و نهاده های کشاورزی در گرگان اظهار کرد: نمایشگاه، ویترین تولیدات و محصولات صنعتی در زمینه های خدمات، کشاورزی و بازرگانی کشور است و از زیرساخت های مهم توسعه اقتصادی به ویژه در صادرات غیرنفتی محسوب می شود.

یزدی درباره این نمایشگاه بیان کرد: در این دوره از نمایشگاه ۶۷ شرکت در فضایی به مساحت ۶ هزار متر مربع از ۱۴ استان گلستان، اصفهان، خراسان رضوی، تهران، قزوین، مازندران، البرز، همدان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، قم، کردستان، فارس و کرمان و نمایندگان انحصاری شرکت هایی از کشورهای ایتالیا، ترکیه، هلند، سوئد، اسلوونی، چک، چین و اسپانیا تولیدات خود را عرضه می کنند.

وی افزود: این نمایشگاه در زمینه عرضه ماشین آلات و ادوات با الگو و تکنولوژی نوین مکانیزاسیون، ماشین های کشت مستقیم (کشاورزی حفاظتی)، ماشین های برداشت (کمباین و تراکتور)، کشنده ها و دنباله بندها، تجهیزات تسطیح زمین کشاورزی، سامانه های آبیاری و لوله و اتصال و نهاده ها شامل بذر کود سم و نهال فعال است.

به گفته وی، در این نمایشگاه انواع کود پاش و سم پاش و علف کش های ارگانیک، ماشین آلات راهسازی، تجهیزات و لوازم اتصال در سیستم های آبیاری، تولید لوله های UPVC، نمایش دستگاه بوجاری غلات و حبوبات و انواع بالابر، تولید و عرضه انواع کودهای آلی، توسط شرکت ها به نمایش گذاشته می شود.

مدیر شرکت نمایشگاه های بین المللی گلستان خاطرنشان کرد: با همکاری سازمان صنعت، معدن تجارت استان و اتاق بازرگانی گرگان، مذاکرات تجاری برای ایجاد و برقراری و عقد قرارداد فی مابین شرکت های داخلی با هیئت تجاری عراق و اتریش برگزار می شود.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: