https://adlinnews.ir

شناسه خبر :706
۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۴

فومن- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن با اشاره به برگزاری همایش «فلسفه قیام عاشورا» گفت: این همایش با هدف بررسی آواها و نواهای عاشورایی در شهرستان فومن برگزار می شود.

یوسف نیک انجام در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به در پیش بودن ماه محرم و واقعه تاریخی عاشورا، اظهار کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن در نظر دارد تا در این خصوص همایشی موضوعی برگزار کند.

وی با بیان اینکه این همایش با عنوان «فلسفه قیام عاشورا» برگزار می شود، گفت: هدف از برگزاری این همایش تحقیق و بررسی در زمینه نواها و آواهای عاشورایی که توسط مداحان و هیأت های مذهبی در طول این دهه اجرا می شود، است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن خاطرنشان کرد: این همایش ساعت ۹:۳۰ صبح یکشنبه ۱۱ مهر ماه در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن برگزار می شود.

به گفته این مسئول حجت الاسلام سلیمان پور ابراهیم مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان گیلان به عنوان سخنران این مراسم است.

وی همچنین به برپایی نمایشگاه عکس «عاشورایی» نیز در تالار این نهاد اشاره و تصریح کرد: موضوع این نمایشگاه مراسمات و آئین های قیام عاشورا است.

پ
برچسب ها:
  • ,
  • دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
    نظرات و تجربیات شما
    نام:
    ایمیل:
    * نظر شما: