https://adlinnews.ir

شناسه خبر :1955
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۷

مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان‌غربی گفت: ۳۸۲ میلیارد و ۵۲۷ میلیون ریال از مطالبات دانشگاه های علوم پزشکی ارومیه و خوی پرداخت شد.

به گزارش آدلین نیوز، دکتر نادر نانبخش -مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان غربی- با اعلام مطلب فوق در ادامه افزود: ۳۴۹ میلیارد و ۷۲۸ میلیون ریال از این میزان به دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و ۳۲ میلیارد و ۷۹۹ میلیون ریال نیز به دانشگاه علوم پزشکی خوی پرداخت شد.

وی ادامه داد: این مبالغ مربوط به اسناد خرداد ماه ۱۳۹۸ بوده و بقیه مطالبات مراکز طرف قرارداد استان نیز طی ماه های آینده پرداخت می شود.

این مقام مسئول اعلام کرد: مطالبه داروخانه ها نیز تا خرداد ماه پرداخت شده و مطالبات موسسات دولتی دانشگاهی نیز تا همین مقطع زمانی تسویه شده است.

مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان غربی اظهار داشت: این سازمان طی سال جاری برنامه پرداخت های خود را همانند سال گذشته به نحوی تدوین کرده که بودجه هر سال را برای هزینه های آن سال صرف کند.

وی گفت: مطالبات اسناد تیر ماه در صورت وصول اعتبار به حساب موسسات طرف قرارداد واریز می شود.

نانبخش افزود: این اداره کل تنها از بابت اسناد ۲ ماه پایانی سال گذشته دارای بدهی معوقه می باشد که به محض وصول اعتبارات ترمیمی، این مبالغ نیز به حساب موسسات طرف قرارداد واریز خواهد شد.

وی با بیان اینکه تمامی اعتبارات سال جاری صرف هزینه های تحقق یافته امسال خواهد شد و مطالبات سال گذشته از این محل پرداخت نمی شود، تصریح کرد: مشکلی در پرداخت هزینه موسسات و مراکز طرف قرارداد وجود ندارد و علت تأخیر در پرداختی ها، وجود بازه سه ماهه در رسیدگی به اسناد و مدارک پرداختی است.

مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان غربی، کیفی سازی و خرید راهبردی ارائه خدمات را از اولویت ها و برنامه های این اداره کل دانست و ابراز امیدواری کرد: شایسته است مؤسسات درمانی طرف قرارداد نیز به ارائه خدمات بهتر و بیشتر بپردازند.

شایان ذکر است، اداره کل بیمه سلامت آذربایجان‌غربی بیش از ۲ میلیون نفر در این استان بیمه شده دارد که تحت پوشش پنج صندوق این سازمان(صندوق کارکنان دولت، صندوق روستاییان و عشایر و ساکنان شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر، صندوق سایر اقشار، صندوق بیمه سلامت همگانی و صندوق بیمه سلامت ایرانیان) می باشند.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما:
نویسنده دیدگاه: مجید
تاریخ : مهر ۸, ۱۳۹۸

سلام .ایا می دانید در ارومیه کارمندان بیمه سلامت با لای ۱۰ ده ملیون حقوق می گیرند.و کارانه هم می گیرند که تا ۱۲ ملیون حقوق و کارانه می گیرند .این پول مردم فقیر است .مسولین محترم