https://adlinnews.ir

شناسه خبر :2874
۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۵

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه خواستار جدیت هر چه بیشتر در اجرای برنامه‌‌های قرآنی شد.

به گزارش آدلین نیوز، قهرمان عیوضلو -فرمانده سپاه ارومیه- در جلسه شورای تربیت و تعالی که با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ارومیه و به منظور برنامه ریزی آموزش و بهره گیری از معنویات ماه مبارک رمضان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مربوط به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا برگزار شد، اظهار داشت: انس با قرآن کریم به طور قطع، آثار معنوی بسیاری در زندگی هر فرد دارد.

فرمانده سپاه ارومیه در ادامه بر لزوم تلاش برای درک معارف قرآن کریم تاکید کرد و گفت: برای تحقق یافتن این موضوع لازم است که برنامه‌های قرآنی با جدیت هر چه بیشتری به مرحله اجرا گذاشته شود.

انتهای پیام

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: