به گزارش آدلین نیوز به نقل از اولدوز خبر، سرتیپ محمدحسین رجبی -فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی- با بیان اینکه، خبرنگاران پرچم‌داران روشنگری و آگاهی‌بخشی در جامعه هستند، افزود: خبرنگاران و اصحاب رسانه می‌توانند در جبهه جهاد تبیین و روشنگری، فعالانه و حق‌طلبانه کنشگری کنند.

سردار رجبی با تشریح اهداف جنگ نرم دشمن با بهره‌گیری از ابزار رسانه گفت: دشمن در این عرصه با تحریف حقایق و قلب واقعیت می‌کوشد تا جریان فکری کشور را به نفع خود تغییر دهد.

وی با اشاره به نقش کلیدی و محوری خبرنگاران در جنگ روایت‌گری و تقابل فرهنگی، عنوان کرد: خبرنگاران در عرصه تبیین، آگاهی‌بخشی، امیدآفرینی و پاسداری از حقیقت خستگی‌ناپذیر هستند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی اظهار داشت: رسانه‌ها باید با جنگ روانی دشمن مبارزه کنند و هم در صحنه جهاد اقتصادی و هم عرصه جنگ نرم پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.

سردار رجبی، خبرنگاران را افسران رسالت امید آفرینی در دل مردم و جامعه دانست و گفت: امروز رسالت شما در امر اطلاع‌رسانی و خبرنگاری، امیدآفرینی و جهاد تبیین در جامعه است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی تاکید کرد: دشمنان در حال سیاه‌نمایی و مخدوش کردن فعالیت‌های نظام هستند که رسانه می‌توانند برای آینده کشور قدم مؤثر برداشته و تبیین مناسبی انجام دهند.

وی تصریح کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه با تاثیرات خوب خود می‌توانند مسئولان را تشویق به اقدامات مؤثرتری کنند و انرژی مثبتی را به مسئولان برای خدمت گزاری هر چه بیشتر به مردم انتقال دهند.