https://adlinnews.ir

شناسه خبر :3646
۱۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۱

مدیرکل دادگستری آذربایجان غربی از انهدام یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در ارومیه و خوی خبر داد.

ناصر عتباتی با اعلام این خبر افزود: با همکاری های مقام قضایی و اداره اطلاعات، یک باند قاچاق مواد مخدر که در سطح گسترده در شهرستان‌های ارومیه و خوی فعالیت می کرد منهدم و از این باند قاچاق مواد مخدر، مقدار ۲۱۴ کیلوگرم هروئین کشف و ضبط گردید.

به گزارش آدلین نیوز به نقل از افتخار آذربایجان، مدیرکل دادگستری آذربایجان غربی ادامه داد: در این رابطه، تعداد ۸ نفر از سوداگران مرگ دستگیر و تحت قرار بازپرس رسیدگی کننده قرار گرفتند.

عتباتی تاکید کرد: مبارزه بی امان و قاطع با سوداگران مرگ جریان دارد و اجازه فعالیت به این بزهکاران که کیان خانواده ها و جان جوانان را مورد آسیب جدی قرار می دهند نخواهیم داد و برخوردهای قاطع قانونی و قضایی با آنها معمول خواهد شد.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: