به گزارش آدلین نیوز، سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در دومین نشست هم اندیشی با اعضای بسیج رسانه استان آذربایجان غربی، اهالی رسانه را روشنگران و پیام رسانان عرصه انقلاب فرهنگی معرفی کرد و گفت: شما منادیان اصلی صحنه اصالت محوری و پیام آور ارزش های اسلامی هستید.

وی با بیان اینکه ما در عرصه رسانه گام های خوبی برداشته ایم و مسیرهای رفیعی را طی کرده ایم اظهار داشت: اما نکته مهمی که اهالی رسانه باید به آن دقت کنند امید آفرینی در جامعه است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: امروزه دشمنان در سدد ایجاد یاس در جامعه آن هم در تمامی عرصه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و حتی نظامی هستند که در مقابل این موضوع ایجاد امید، رشد بالندگی، مقاومت در برابر مشکلات و رفع موانع از سوی رسانه های ارزشی نکته مهمی است که همواره باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: یکی از اثرگذارترین نقش آفرینی رسانه در دوران هشت سال دفاع مقدس بود که به برکت این نقش آفرینی ها، امروز ما اقیانوس و دریای عظیمی از تلاش های رزمندگان را در تصاویر و نوشتارها می بینیم.

سردار شهسواری سختی ها را معبر عبور برای روشنی ها عنوان کرد و اظهار داشت: در بحث تحریم نیز ما آن را یکی از برکات برای کشور می دانیم چراکه از این طریق اقتصادی پویا و شکوفا در پیش رو خواهیم داشت.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در پایان یادآور شد: در گام دوم انقلاب آنچه باید به دنبال آن باشیم این است که در تراز انقلاب رسانه ای را ایجاد، هدایت و راهبری نماییم.

وی گفت: ما مدیون خون شهدا و ایثارگری های رزمندگان هستیم پس باید پیام رسان این نسل ماندگار و ارزشمند جامعه باشیم.