https://adlinnews.ir

شناسه خبر :1382
۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵

مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی با اشاره به بهره مندی ۶۱ درصدی خانوارهای روستایی مهاباد از نعمت گاز طبیعی اظهار داشت: هم اکنون ۹ پروژه گازرسانی در محورهای مختلف این شهرستان در حال اجراست.

به گزارش آدلین نیوز، مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی امروز با جمعی از مدیران شرکت گاز استان عازم مهاباد شد تا به همراه محمودزاده نماینده مردم این شهرستان از نزدیک، روند پیشرفت پروژه های گازرسانی در این منطقه را مورد بررسی قرار دهند.

علیرضا شیخی -مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی- در حاشیه بازدید از پروژه های گازرسانی به روستاهای محور مهاباد به سردشت و همچنین محور مهاباد به بوکان گفت: هم اکنون ۳۱ روستای شهرستان مهاباد از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

این مقام مسئول با اشاره به بهره مندی ۶۱ درصدی خانوار روستایی این شهرستان از نعمت گاز طبیعی اظهار داشت: هم اکنون ۹ پروژه گازرسانی در محورهای مختلف این منطقه در حال اجراست.

شیخی ادامه داد: وضعیت زمین شناختی، کوهستانی بودن منطقه وصعب العبور بودن مسیرها از موانع مهم طبیعی در عملیات گازرسانی در این منطقه است.

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی ابراز امیدواری کرد: با همکاری نهادها و مردم در تحصیل اراضی روند اجرای پروژه ها به سرعت ادامه و گازرسانی به روستاهای بیشتری صورت پذیرد.‌‌

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: