به گزارش آدلین نیوز، مسئول برگزاری مسابقات فوتسال سمن های کشور گفت: این مسابقات با حضور ۱۷۰ ورزشکار در قالب چهار گروه چهار و پنج تیمی در ۲ سالن سه هزار نفری شهیدان آهندوست و ۲ هزار نفری شهید باکری ارومیه در حال برگزاری است.

سعید محسن زاده بیان کرد: در نخستین روز این رقابت ها و در شامگاه چهارشنبه، هشت دیدار از مرحله مقدماتی به انجام رسید که طی آن‌ها تیم فوتسال آذربایجان‌غربی با نتیجه چهار بر یک چهارمحال و بختیاری را شکست داد، یزد در دیداری پرگل با ۹ گل از سد البرز گذشت، کرمان با نتیجه ۵ بر ۴ هرمزگان را پشت سر گذاشت و خراسان رضوی نیز با زدن ۶ گل در برابر تک گل تهران به برتری رسید.

وی ادامه داد: در سایر گروه ها همدان ۶ بر یک سمنان را شکست داد، کردستان با ۷ گل لرستان را مغلوب کرد، جدال تیم های آذربایجان‌شرقی و فارس به تساوی بدون گل انجامید و تیم قم نیز با ۸ گل اصفهان را در هم شکست.

محسن زاده گفت: در ادامه امروز، پنجشنبه نیز هشت دیدار دیگر از مرحله مقدماتی به انجام می رسد.

شایان ذکر است، در این مسابقات تیم هایی از استان های آذربایجان غربی، یزد، البرز، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه، هرمزگان، همدان، سمنان، کرمان، خراسان‌رضوی، آذربایجان‌شرقی، فارس، تهران، کردستان، قم، اصفهان و لرستان حضور دارند.