جمعی از اعضای شورای شهر ارومیه با چنگیز نوری -سرپرست مخابرات منطقه آذربایجان غربی- دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار مهندس نوری ضمن ارایه گزارشی در حوزه های مختلف تلفن ثابت و اینترنت و همراه، اهداف مخابرات آذربایجان غربی را در این حوزه ها بیان نمود.

به گزارش آدلین نیوز، سرپرست مخابرات منطقه آذربایجان غربی در این دیدار با اشاره به تغییر رویکرد مخابرات در بحث خدمات و سرویس های جدید به مشتریان گفت: هدف ما ارائه خدمات با کیفیت و با پشتیبانی قوی به مردم است و در این زمینه تمام تلاش و همت همکاران بر ارتباط پایدار و مستمر است و تلاش می کنیم بهترین خدمات را به مشتریان ارائه نماییم.

مهندس نوری با اشاره به شناسایی نقاط کور جاده ای آذربایجان غربی در حوزه تلفن همراه افزود: با شناسایی نقاطی که فاقد پوشش آنتن دهی بود توانستیم این پوشش را تکمیل و تحث پوشش آنتن دهی شبکه همراه قرار دهیم.

شایان ذکر است، در ادامه این دیدار، اعضای شورای شهر نیز ضمن قدردانی از تلاش های سرپرست مخابرات منطقه آذربایجان غربی و همکاران این مجموعه در ارائه خدمات الکترونیکی به شهروندان، در زمینه مسائل و موارد مخابراتی به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.