https://adlinnews.ir

شناسه خبر :1834
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: در تیرماه سال ۹۸ بیش از ۲ هزار و ۲۱۰ واحد مسکونی در این استان به شبکه گاز کشور متصل شدند.

به گزارش آدلین نیوز، علیرضا شیخی -مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی- با اعلام این خبر در ادامه افزود: با گازرسانی به ۸ هزار و ۲۸۳ واحد مسکونی از ابتدای سال تا کنون، مجموع واحدهای گازرسانی شده مسکونی استان به یک میلیون و ۶۸ هزار و ۶۹۶ هزار واحد رسید.

شیخی ادامه داد: در یک ماه اخیر، هزار و ۴۰ مورد نصب انشعاب صورت گرفته که از ابتدای سال تا کنون این آمار به ۳ هزار و ۶۴۳ انشعاب رسیده است.

این مقام مسئول در خصوص اجرای عملیات شبکه گذاری نیز اظهار داشت: در تیرماه امسال بیش از ۱۰ کیلومتر شبکه گاز طبیعی در استان اجرا شده است.

شیخی با اشاره به اینکه در چهار ماه نخست سال ۹۸ بیش از ۳۴ کیلومتر عملیات لوله گذاری در آذربایجان غربی اجرا شده، گفت: با این تعداد از عملیات اجرا شده، مجموع شبکه و خط انتقال اجرا شده در استان از مرز ۱۴ هزار کیلومتر فراتر رفت.

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی تصریح کرد: برنامه شرکت گاز برای بهره مند ساختن همه خانوار شهری و گازرسانی به همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار قابل گازرسانی استان است که خیز بلندی برای رسیدن به این اهداف برداشته ایم.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: