به گزارش آدلین نیوز، علی عبدلی سیلابی با اشاره به نامگذاری سالجاری به عنوان سال رونق تولید، اظهار کرد: در همین راستا راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی از مهمترین اهداف شرکت در سالجاری بوده است به طوری که با وجود برنامه عملیاتی جهت بازگرداندن ۴۵ واحد تولیدی به عرصه تولید، شاهد فعالیت مجدد ۵۸ واحد صنعتی و تولیدی بوده ایم.

وی با بیان اینکه آغاز عملیات عمرانی ناحیه صنعتی چهاربرج میاندوآب و تازه شهر سلماس از برنامه های این شرکت در سالجاری می باشد، گفت: تأمین گاز شهرک صنعتی شوط و ناحیه صنعتی ایواوغلی و تأمین آب ناحیه صنعتی نالوس از دیگر برنامه های این شرکت در سال رونق تولید می باشد.

عبدلی در ادامه افزود: تأمین برق ناحیه صنعتی چهاربرج، اتصال شبکه مخابراتی به شهرک کانی خوی و ناحیه صنعتی نالوس از دیگر برنامه های اجرایی این شرکت در سالجاری خواهد بود.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه مطالعه طراحی مدول دوم تصفیه خانه های فاضلاب شهرک های صنعتی شماره ۲ ارومیه، مهاباد و سلماس در حال انجام است، خاطر نشان کرد: بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شماره ۳ ارومیه با توجه به جذب سرمایه گذاران بزرگ داخلی و خارجی از مهمترین برنامه های شرکت در سال جاری می باشد که در حال حاضر نیز مراحل ساخت آن از ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار می باشد.

وی با بیان اینکه تعداد ۱۰ آشیانه آتش نشانی و نیز ۷ خودروی آتش نشانی در سطح شهرکها و نواحی صنعتی استان تأمین شده است، تصریح کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده، ساختمان آتش نشانی شهرک صنعتی شماره ۳ ارومیه نیز احداث و به بهره برداری می رسد و همچنین یک دستگاه خودروی آتش نشانی نیز برای شهرک صنعتی بوکان خریداری خواهد شد.