https://adlinnews.ir

شناسه خبر :2013
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۱

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی از فعالیت مجدد ۵۸ واحد تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در سالجاری خبر داد.

به گزارش آدلین نیوز، علی عبدلی سیلابی با اشاره به نامگذاری سالجاری به عنوان سال رونق تولید، اظهار کرد: در همین راستا راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی از مهمترین اهداف شرکت در سالجاری بوده است به طوری که با وجود برنامه عملیاتی جهت بازگرداندن ۴۵ واحد تولیدی به عرصه تولید، شاهد فعالیت مجدد ۵۸ واحد صنعتی و تولیدی بوده ایم.

وی با بیان اینکه آغاز عملیات عمرانی ناحیه صنعتی چهاربرج میاندوآب و تازه شهر سلماس از برنامه های این شرکت در سالجاری می باشد، گفت: تأمین گاز شهرک صنعتی شوط و ناحیه صنعتی ایواوغلی و تأمین آب ناحیه صنعتی نالوس از دیگر برنامه های این شرکت در سال رونق تولید می باشد.

عبدلی در ادامه افزود: تأمین برق ناحیه صنعتی چهاربرج، اتصال شبکه مخابراتی به شهرک کانی خوی و ناحیه صنعتی نالوس از دیگر برنامه های اجرایی این شرکت در سالجاری خواهد بود.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه مطالعه طراحی مدول دوم تصفیه خانه های فاضلاب شهرک های صنعتی شماره ۲ ارومیه، مهاباد و سلماس در حال انجام است، خاطر نشان کرد: بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شماره ۳ ارومیه با توجه به جذب سرمایه گذاران بزرگ داخلی و خارجی از مهمترین برنامه های شرکت در سال جاری می باشد که در حال حاضر نیز مراحل ساخت آن از ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار می باشد.

وی با بیان اینکه تعداد ۱۰ آشیانه آتش نشانی و نیز ۷ خودروی آتش نشانی در سطح شهرکها و نواحی صنعتی استان تأمین شده است، تصریح کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده، ساختمان آتش نشانی شهرک صنعتی شماره ۳ ارومیه نیز احداث و به بهره برداری می رسد و همچنین یک دستگاه خودروی آتش نشانی نیز برای شهرک صنعتی بوکان خریداری خواهد شد.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: