به گزارش آدلین نیوز، علیرضا شیخی با اشاره به وجود ۹۶۰ هزار و ۷۴۶ مشترک گاز در استان، اظهار کرد: با آغاز جمع‌آوری اطلاعات مشترکان، تاکنون اطلاعات مربوط به ۴۲۸ هزار و ۹۷۷ مشترک اخذ و در سامانه مربوطه تغذیه شده است.

وی با اشاره به مزایای این طرح اظهار کرد: صرفه جویی در مصرف کاغذ که نقش مهمی در حفظ محیط زیست و حذف هزینه های مستقیم دارد به همراه کاهش زمان صدور قبض از مهمترین مزایای اجرای این طرح است.

شیخی ادامه داد: جمع‌آوری اطلاعات مشترکان در قالب اجرای طرح حذف قبوض کاغذی از ابتدای مهرماه در تمامی نواحی آذربایجان‌غربی همزمان با سراسر کشور آغاز شده و در تلاش هستیم که اطلاعات مربوط به شماره موبایل و تلفن ثابت همه مشترکان را تا ابتدای آذر جمع آوری و قبوض گاز را به صورت الکترونیکی و از طریق موبایل ارائه دهیم.

این مقام مسئول با اشاره به روش های ارسال اطلاعات تماس مشترکان به شرکت گاز گفت: برای ثبت اطلاعات سه روش پیش بینی شده است تا مشترکان بتوانند به سهولت اطلاعات خود را در اختیار شرکت قرار دهند. شیخی تاکید کرد: ارسال شماره اشتراک به صورت (شماره اشتراک*۱) به سامانه ۱۰۰۰۱۹۴ ، مراجعه به سایت شرکت گاز استان آذربایجان غربی به آدرس nigc-wazar.ir و ارائه اطلاعات تماس به ماموران ادارات گاز استان که به درب منازل مراجعه می کنند روش های حضوری و غیر حضوری هستند که در دسترس عموم قرار دارد.

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی ابراز امیدواری کرد: با هماهنگی و همکاری مردم و اطلاع رسانی و فرهنگ سازی رسانه ها این طرح به خوبی و در سریعترین زمان ممکن اجرایی شود.