به گزارش آدلین نیوز، سرهنگ «جلیل وحیدی» -مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌ غربی- اظهار داشت: در مراسم اختتامیه جشنواره ترنم فتح که به صورت ویدئوکنفرانس و سراسری برگزار شد، یگان رزم‌نوازان قرارگاه شمال‌غرب ارتش موفق به کسب مقام سوم این جشنواره شد.

وی ادامه داد: امسال سومین دوره جشنواره ترنم فتح برگزار شد که این جشنواره با وجود نوپا بودن با استقبال از سوی مردم همراه شده و سال به سال باشکوه‌تر و با کیفیت‌تر اجرا می‌شود هر چند که امسال شیوع کرونا مانع از برگزاری عمومی آن شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌ غربی با بیان اینکه گروه رزم‌نوازان قرارگاه شمال‌غرب ارتش با ۷۶ گروه رزم‌نواز از سطح کشور به رقابت پرداختند، گفت: این موفقیت در حالی حاصل شده که امکانات در اختیار نیروهای رزم‌نواز آذربایجان‌غربی در مقایسه با سایر استان‌ها به ویژه تهران بسیار پایین است.

وی تصریح کرد: من به نوبه خود به دست آمدن این موفقیت را به مردم استان و فرماندهان نیروهای نظامی تبریک عرض کرده و کسب این مقام مایه افتخار است.

وحیدی با اشاره به موفقیت گروه‌های نظامی ایرانی در همه حوزه‌ها افزود: پیروزی انقلاب اسلامی به نیروهای نظامی ایران عزت و هویت بخشید و امروزه اقتدار نیروهای نظامی در حدی است که کوچک‌ترین اقدام نیروهای آمریکایی در خلیج فارس رصد شده و هرگونه اشتباه آنها با پاسخی کوبنده همراه خواهد بود.

این مقام مسئول تاکید کرد: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی ارزش نیروهای نظامی به مراتب حتی از سگ نیروهای آمریکایی کمتر بود و کسی به آنها احترام قائل نبود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌ غربی با بیان اینکه هر کس در هر مقامی که باشد باید در حد توان خود از انقلاب دفاع کند، متذکر شد: امروزه ایران به عزت و استقلال رسیده و دیگر زیردست قدرت‌های استکباری و بله قربان‌گوی آنها نیست.