https://adlinnews.ir

شناسه خبر :2973
۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۹

سرپرست مخابرات منطقه آذربایجان غربی از آغاز پروژه های ایجاد، تجهیز و ارتقای بیش از ۶۰ سایت روستایی همراه اول در آذربایجان غربی طی شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش آدلین نیوز، چنگیز نوری -سرپرست مخابرات منطقه آذربایجان غربی- با اعلام این مطلب در ادامه افزود: از ابتدای سال و در قالب پروژه USO و با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در ۴۰ منطقه روستایی آذربایجان غربی، عملیات راه اندازی و ارتقای سایت اینترنت پرسرعت همراه اول آغاز شده است.

وی ادامه داد: تا کنون عملیات راه اندازی ۱۲ سایت روستایی به پایان رسیده و در آینده نزدیک، ۲۸ سایت دیگر نیز خدمات اینترنت پرسرعت همراه اول را به مشترکین روستاها ارائه خواهند کرد.

سرپرست مخابرات منطقه آذربایجان غربی پیشتر از سرمایه گذاری ۸۰۰ میلیارد ریالی مخابرات منطقه آذربایجان غربی در زیرساخت های مخابراتی استان در سال ۱۴۰۰ خبر داده بود.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: