https://adlinnews.ir

شناسه خبر :2976
۰۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۶

فرمانده سپاه شهدا گفت: اشرار و گروهک های تروریستی بدانند که نابودی در انتظار متجاوزان به مرزهای عزت، شرافت و آسایش مردم آذربایجان غربی است.

به گزارش آدلین نیوز به نقل از خبرگزاری بسیج، سردار حبیب شهسواری -فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی- در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید سپاه سلماس گفت: یوم ا…هایی همچون سوم خرداد همواره یاد و خاطره غیورمردانی را در ذهن ما زنده می کنند، که خالصانه برای مردم جان دادند تا عزت و شرافت مردم ایران زیر پای استکبار لگدمال نشود.

وی ادامه داد: امروز قدرت کشورهایی که حرکت ناوگان نظامی شان حکومت ها را عوض می کرد، در مقابل ایران کم آورده اند و کوچکترین جسارتی نمی توانند به کشور ما بکنند.

شهسواری با اشاره به عملیات های اخیر رزمندگان اسلام در سپاه علیه اشرار و گروهک های تروریست و شهادت دو مدافع امنیت در راه تامین امنیت مرزهای کشور در سلماس، افزود: در باب جزییات این عملیات ها اطلاع رسانی لازم صورت گرفته است، اما این نکته را به صراحت عرض می کنم اگر کسی و گروهی در مخیلات و ذهن خود فکر تعدی و تجاوز به مرزهای عزت و شرافت و آسایش مردم را در آذربایجان غربی پرورش دهد، سرنوشتی جز نابودی نخواهد بود و قاطعانه دست متجاوزشان توسط فرزندان ملت شهیدپرورمان بریده خواهد شد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی تاکید کرد: انتخابات پیش رو با تمام پیچیدگی های خود رزمایش بزرگ وحدت و همدلی است؛ دین اسلام، دین حاکمیتی و الگوی موفق حکومت داری است و مردم ما خواهان چنین حکومتی هستند و در همین راستا باید همه تلاش خود را برای برگزاری باشکوه انتخابات و نیز انتخاب اصلح توسط مردم به کار گیریم.

این مقام ارشد نظامی استان گفت: سپاه و پاسدار در یک کلام نوکر مردم است و هر جا که مردم نیاز داشته باشند از صحنه های سیل و زلزله تا آسیب دیدگان کرونایی در خدمت مردم خواهیم بود تا بتوانیم ذره ای از آلام مردم را تسکین دهیم.

سردار شهسواری خاطرنشان ساخت: سرتیپ علیرضا مدنی از فرماندهان مخلص و متعهد سپاه هستند که به عنوان جانشین فرمانده سپاه کردستان منصوب شده اند و سرهنگ میرکاظمی زاده نیز که به عنوان جانشین فرمانده سپاه سلماس مشغول خدمت بودند، به واسطه توانایی ها و عملکردشان به عنوان فرمانده جدید سپاه سلماس معرفی می شوند.

گفتنی است این مراسم که با حضور فرمانده سپاه شهدا، اعضای شورای تامین و برخی از مسئولین شهرستان فرمانده سپاه سلماس ترتیب یافت، از زحمات سردار سرتیپ دوم پاسدار علیرضا مدنی فرمانده پیشین سپاه سلماس، تجلیل و سرهنگ پاسدار سید کاظم میرکاظمی زاده به عنوان فرمانده سپاه معرفی شد.

پ
برچسب ها:
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: