به گزارش پایگاه خبری آدلین نیوز، هفته بیست‌ودوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با شش دیدار به صورت متمرکز در خانه والیبال و سالن فدراسیون برگزار شد.

شهرداری ارومیه این هفته در سالن فدراسیون میزبان شهرداری قزوین بود. دو تیم در شرایطی رو در روی هم قرار گرفتند که بعد از قطع همکاری مسعود آرمات با باشگاه شهرداری قزوین، هدایت این تیم رسماً به علی موذن سپرده شد.

موذن در اولین آزمون خود در کسوت سرمربی شهرداری قزوین، یک ست برده(ست سوم) مقابل تیم مدعی شهرداری ارومیه در کارنامه ثبت کرد، اما این دیدار در نهایت با نتیجه ۳ بر یک و با ثبت امتیازهای (۲۵ بر ۲۳)، (۲۵ بر ۲۱)، (۲۱ بر ۲۵) و (۲۵ بر ۱۸) به سود شاگردان پیمان اکبری تمام شد تا شهرداری ارومیه علاوه بر تثبیت جایگاه دومی، صعودش به مرحله پلی‌آف را هم قطعی کند.

در این بازی پوریا یلی با کسب ۲۵ پوئن، امتیازآورترین بازیکن میدان شد. امیر کریمی هم با به دست آوردن ۱۵ پوئن، امتیازآورترین بازیکن تیم شهرداری قزوین بود.

این مسابقه در مدت زمان ۱۰۹ دقیقه برگزار شد و در آن تیم شهرداری قزوین در ست چهارم کارت زرد تاخیر دریافت کرد.

قضاوت این دیدار برعهده مرتضی اکرمی و وحید خراسانی به عنوان داوران اول و دوم بود. عباس امانی و بهروز جعفری هم تیم نظارت فنی و داوری بازی را تشکیل دادند.