https://adlinnews.ir

شناسه خبر :3278
۲۲ تیر ۱۴۰۱ - ۹:۱۳

آیین پایانی جشنواره نماز و نیایش ویژه شهدای مدافع حرم و سلامت کشور در نقده برگزار شد.

به گزارش آدلین نیوز به نقل از شیدا خبر، آیین پایانی جشنواره نماز و نیایش ویژه شهدای مدافع حرم و سلامت کشور روز سه شنبه ۲۱ تیرماه در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نقده برگزار گردید.

این گزارش حاکی است، اختتامیه جشنواره نماز و نیایش ویژه شهدای مدافع حرم و سلامت کشور روز سه شنبه ۲۱ تیرماه در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نقده برگزار گردید.

نوبخت نیا، فرماندار نقده در ابتدای این آیین، ضمن خیر مقدم به مدعوین محترم و سلام و درود به روح پرفتوح امام خمینی(ره) و شهدای هشت سال دفاع مقدس طی سخنرانی ای کوتاه به مشکلات شهری و حل آن پرداخت.

در ادامه موسی کاظم زاده از منتخبین جشنواره در بخش خلاصه مقاله، بخشی از مقاله خود در مورد نقش شهید سلیمانی در نماز و فرهنگ جامعه اسلامی را قرائت کرد.

نماز فاصله بین کفر و ایمان است

امام جمعه نقده، سخنران بعدی ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین و تشکر از تمامی افراد و ادارات استان که با مشارکت همدیگر به برگزاری این جشنواره اقدام کردند؛ مشکل اصلی یک جامعه اسلامی را عدم اقامه واقعی نماز در جامعه دانست و گفت: نماز واقعی انسان را از منکر و فحشا باز میدارد و فاصله بین کفر و ایمان نماز است. متاسفانه مشکلاتی که امروزه با آن دست و پنجه نرم میکنیم ریشه از عدم اقامه نماز بصورت واقعی و همگانی در جامعه دارد.

ارسال ۱۲۶ اثر به جشنواره

نوروزی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان آذربایجان غربی با اشاره به مناسبت جشنواره که همزمان با سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی افتتاح گردید به بیان آمار پرداخت و گفت: در مجموع ۱۲۶ اثر در رشته ها و بخش های مختلف ارسال گردیده که از این میان ۱۵ اثر قابل تقدیر شناسایی شده اند.

وی ادامه داد: یکی از ویژگی های خوب این جشنواره سطح متفاوت شرکت کنندگان از ۱۷ استان کشور بوده که در این میان استان های آذربایجان غربی و شرقی، مازندران، قزوین ، یزد گلستان و زنجان درخشش ویژه ای داشتند.

نوروزی از ستاد اقامه نماز استان و مدیریت این ستاد، حاج آقای برزگری و معاونین این اداره ، سازمان برنامه و بودجه و اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات و … که در این جشنواره از طراحی ایده و شروع تا اختتامیه، همراهی کردند تشکر ویژه نمود.

در ادامه این آیین، سرود سلام فرمانده توسط دانش آموزان ولایی اجرا شد و در نهایت از افراد منتخب تقدیر و با تقدیم هدایایی تقدیم بعمل آمد.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: