https://adlinnews.ir

شناسه خبر :616
۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۱

شیراز – مدیرکل منابع طبیعی استان فارس از مهار آتش سوزی بزرگ منطقه پاسارگاد خبر داد.

مهرزاد بوستانی در گفت و گو با خبرنگار مهر، گفت: آتش سوزی منطقه کوهستانی چاه بیدک مهار شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر نیروهای اضافی حاضر در منطقه به پایین هدایت شدند و ۱۰ نفر برای پایش و مراقبت در منطقه حضور دارند.

مدیرکل منابع طبیعی استان فارس تاکید کرد: حضور گسترده نیروهای منابع طبیعی اقلید، خرم بید، پاسارگاد و محیط زیست در کنار نیروهای مردمی باعث شد که در کمترین زمان ممکن این آتش گسترده مهار شود.

بوستانی تصریح کرد: البته به دلیل وجود باد در این منطقه کوهستانی این آمادگی وجود دارد که چنانچه آتش مجدد شعله ور شد صبح فردا نیروهای ارتش و سپاه با استفاده از بالگرد به منطقه اعزام شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، منطقه کوهستانی چاه بیدک از حدود ساعت ۱۱ صبح امروز دچار حریق شده بود.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: