https://adlinnews.ir

شناسه خبر :1619
۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۸

سرمربی تراکتور در اظهار نظر اخیرش اعلام کرده که باتوجه به علاقه هواداران به فوتبال زیبا، دوست دارد تیمش همیشه فوتبال تهاجمی به نمایش بگذارد و برد سه بر دو را به پیروزی یک بر صفر ترجیح می‌دهد.

به گزارش آدلین نیوز، تیم نترس، تهاجمی، فوتبال زیبا و تماشاگر پسند تصویری است که مصطفی دنیزلی از خودش در فوتبال ایران برجای گذاشته است. فوتبال دوستان هنوز هم بازی‌ با کیفیت تیم‌های تحت هدایت او را در فوتبال اروپا و ایران به یاد دارند. فرقی نمی‌کند دنیزلی تیم درجه یک یا دو را در اختیار بگیرد، آمار گلزنی تیم‌هایش همیشه عالی است.

دنیزلی فصل گذشته هدایت تیم کاسیم پاشا را در سوپر لیگ ترکیه به عهده داشت که در ۳۴ بازی توانست آمار ۵۳ گل زده را بر جای گذارد، کاسیم پاشا با اینکه نتوانست رتبه خوبی در جدول کسب کند، اما چهارمین تیم سوپرلیگ ترکیه از حیث آمار گلزنی بود و حتی از تیم رده دومی باشاک شهیر و فنرباغچه هم آمار بهتری برجای گذاشت؛ این در حالیست که تهاجمی‌ترین تیم لیگ برتر ایران در فصل گذشته، تنها ۴۶ گل در ۳۰ بازی به ثمر رسانده بود.

این مربی فصل ۲۰۱۶ – ۲۰۱۷ هدایت تیم اسکی شهیر را در سوپر لیگ ترکیه بر عهده داشت و تیمش با هدایت او در ۱۶ بازی ۳۲ گل به ثمر رسانده بود که میانگین دو گل برای هر بازی آمار بسیار خوبی است.

دنیزلی در فصل ۲۰۱۵ – ۲۰۱۶ نیز در ۲۲ بازی سرمربی گالاتاسارای یکی از سه غول فوتبال ترکیه بود، این مربی با تجربه بار دیگر توانایی‌هایش در ارایه فوتبال تهاجمی نشان داد و تیمش توانست در ۲۲ بازی به آمار ۴۱ گل زده برسد. گالاتاسارای با اینکه در آن فصل رتبه‌ای بهتر از ششمی را به دست نیاورد، اما از حیث گلزنی جایگاه دوم را کسب کرد.

این مربی در فصل ۲۰۰۸-۲۰۰۹ و ۲۰۰۹ – ۲۰۱۰ هدایت بشیکتاش ترکیه را برای ۸۲ بازی در اختیار داشت که آمار ۱۲۷ گل زده با این تیم را بر جای گذاشت.

این آمار و ارقام تیم‌های دنیزلی نشان می‌دهد که پرشورها حسابی از بازی تیمشان در لیگ نوزدهم لذت خواهند برد.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: