https://adlinnews.ir

شناسه خبر :2122
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱:۰۰

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: گازرسانی به ۱۲ روستای پیرانشهر در دهه فجر امسال کلنگ زنی و افتتاح می شود.

علیرضا شیخی مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی که به همراهی چند تن از مدیران این شرکت جهت انجام ملاقات مردمی به پیرانشهر سفر کرده است، با ترابی فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

گفتنی است؛ در این دیدار، مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گزارشی از روند گازرسانی در این شهرستان مرزی به ویژه برای نواحی روستایی آن گزارشی ارائه داد.

در این دیدار شیخی گفت: خط تغذیه هنگ آباد و زیوه غوره و گازرسانی به ۸ روستای محور کوپر پیرانشهر کلنگ زنی و گازرسانی به ۴ روستای پیرانشهر هوار بید و قبه و هابلس و عثمان آباد در دهه فجر امسال افتتاح می شود.

به گفته مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی، هیچ‌ مشکلی برای گازرسانی به مناطق داخل محدوده شهری و روستایی وجود ندارد.

اخبار ارومیه / اخبار آذربایجان غربی

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: