https://adlinnews.ir

شناسه خبر :2733
۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۹

معاونت سینمایی حوزه هنری گفت: حوزه هنری به دنبال استعدادها و شناخت توانمندی‌های تولید در استان‌های مختلف کشور است.

به گزارش آدلین نیوز، حمیدرضا جعفریان در نشستی که با حضور جمعی از فیلمسازان در شهرستان ارومیه برگزار شد، با اشاره به ظرفیت‌های خوب در مناطق مختلف کشور اظهار داشت: ایران فقط تهران نیست و ما جهت رسیدن به اهداف خود و حضور موفق در عرصه سینمایی باید از همه توانمندی‌های کشور استفاده کنیم.

وی افزود: کشور ما در عرصه تولید آثار سینمایی دارای عقب ماندگی تاریخی است و در مقایسه با معیارهای جهانی ما در تولید فیلم، سریال، مستند، انیمیشن و به خصوص در تولید فیلمنامه خوب بسیار ضعیف هستیم.

معاون سینمایی حوزه هنری با اشاره به وضعیت کمی و کیفی آثار « سی و نهمین جشنواره فیلم فجر» در سال جاری تصریح کرد: امسال ما شاهد یک جشنواره ضعیف و کم فروغ هستیم که مخاطبان سینما به خصوص خانواده ها در آن کمتر شاهد فیلمی با مفهوم ایده‌آل ذهن خود هستند.

در این نشست موضوع های مختلف از جمله حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در تولید آثار سینمایی، توجه به موضوع های پرطرفدار و متناسب با روحیه جامعه امروزی، توجه خاص به تولیدات سینمایی در شهرستان‌ها و استفاده از بودجه‌های استانی و ملی در روند تولید فیلم مواردی بود که مطرح و مورد پرسش و گفتگو قرار گرفتند.

معاون سینمایی حوزه هنری و هیئت همراه به منظور بررسی وضعیت سینما های شهرستان ارومیه و روند ساخت و ساز پردیس سینمایی این کلانشهر و همچنین آشنایی با وضعیت تولید در عرصه سینمایی در آذربایجان غربی بیستم بهمن ماه سال جاری به این شهرستان مرزی سفر کرده بود.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: