https://adlinnews.ir

شناسه خبر :2915
۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۸:۳۳

با اقدام به موقع سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات آذربایجان غربی، باند شرارت و اخاذیِ اراذل و اوباش سابقه دار در شهرستان ارومیه متلاشی شد.

به گزارش آدلین نیوز، اعضای باند اراذل و اوباش ارومیه که اقدام به ایجاد رعب و وحشت در ملاءعام و نمایش رفتارهای هنجارشکنانه می کردند با پیگیری ها و هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج)، شناسایی و دستگیر شدند.

این اراذل و اوباش که در مواجهه با سربازان گمنام امام زمان(عج)، اقدام به تیراندازی کرده بودند، با اقدام قاطع ماموران، ۲ تن از آنان به هلاکت رسیده و ۲۱ تن نیز دستگیر شدند.

دستگیری باند اراذل و اوباش ارومیه

انهدام باند شرارت و اخاذی که سال ها موجب سلب آسایش و امنیت مردم شهرستان ارومیه شده بودند، رضایت افکار عمومی را در پی داشت.

مردم آذربایجان غربی در صورت مشاهده هر اقدامی که امنیت عمومی را تهدید کند، مراتب را به شماره ۱۱۳ ستاد خبری وزارت اطلاعات اطلاع دهند.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: