مسئول روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از بهره برداری ۱۲۸ پروژه مختلف برق رسانی، تولیدی، خدماتی، صنعتی و کشاورزی و کلنگ زنی ۲۳ پروژه برق رسانی همزمان با هفته دولت خبر داد.

کبری جوادی -مسئول روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی- در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری آدلین نیوز در تشریح پروژه های قابل بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی افزود: در همزمان با هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، تعداد ۹۶ پروژه برق رسانی با صرف اعتباری بالغ بر ۲۰۷ میلیارد تومان و تعداد ۳۲ پروژه تولیدی، خدماتی، صنعتی و کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۵۳ میلیارد تومان در شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی به بهره برداری می رسد.

این مقام مسئول همچنین در رابطه با کلنگ زنی تعدادی از پروژه ها نیز تصریح کرد: به مناسبت ایام هفته دولت، تعداد ۲۳ پروژه برق رسانی با اعتباری بالغ بر ۱۰۲ میلیارد تومان مورد کلنگ زنی قرار می گیرد.

جوادی در خصوص پروژه های مورد افتتاح تاکید کرد: همزمان با گرامیداشت هفته دولت در سال ۱۴۰۰ پروژه های رفع ضعف ولتاژ شهری و روستایی، احداث شبکه، توسعه شبکه روشنایی معابر، اصلاح و بهینه سازی شبکه، توسعه فیدر و بالا بردن سطح قدرت مانور شبکه و … به بهره برداری می رسند.