https://adlinnews.ir

شناسه خبر :3155
۱۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۹:۰۸

مدیرکل دادگستری آذربایجان غربی گفت: مدیران در مواجهه با نقد رسانه ها باید ظرفیت نقدپذیری و آستانه تحمل خود را بالا ببرند.

به گزارش پایگاه خبری آدلین نیوز، ناصر عتباتی -مدیرکل دادگستری آذربایجان غربی- در جلسه انتخاب و معرفی هیئت منصفه مطبوعات آذربایجان غربی گفت: بین توهین و تشویش اذهان عمومی با نقد و انتقاد تفاوت بسیاری وجود دارد و دست بردن به شکایت و شاکی شدن تنها راهکار مواجهه با فعالان عرصه اطلاع رسانی نیست.

وی ادامه داد: مدیران نیازمند ظرفیت انتقاد پذیری بالا هستند و البته اصول این امر باید مورد توجه همه نهادها و رسانه ها قرار گیرد.

عتباتی افزود: اعضای هیات منصفه مطبوعات آذربایجان غربی به عنوان نماینده افکار عمومی به دور از حب و بغض در جلسات رسیدگی به پرونده های جرایم مطبوعاتی و سیاسی حضور پیدا می کنند.

مدیرکل دادگستری آذربایجان غربی اظهار داشت: اعضای هیات منصفه مطبوعات آذربایجان غربی به غیر از نقش نظارتی، نقش مشاور دادگاه را نیز دارند و حامی انتقاد کنندگان برای بهبود شرایط و اصلاح امور و ارتقای جامعه هستند.

عتباتی با تاکید بر پاسداشت آزادی بیان و حمایت از منتقدین خاطر نشان ساخت: حوزه فضای مجازی نیازمند سامان دهی است و دستگاه‌های ذیربط باید برای مدیریت فضای مجازی و حفظ شأن و آبروی افراد اقدامات لازم را انجام دهند.

شایان ذکر است در این جلسه، علی افشانی، امید سیاح، جواد زاهدی، عوض نادری، حسین غفاری، شهین وحدانی، رضا هادیلو، رامین بهرامی نژاد، هادی گودرزی، هدایت فلاحت، اکبر عسگر اوغلی، علی شکوری، یونس حساس و حجت الاسلام ستار صادقی گرگری به عنوان اعضای هیئت منصفه مطبوعات آذربایجان غربی انتخاب و سوگند یاد کردند.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: