https://adlinnews.ir

شناسه خبر :3533
۲۰ دی ۱۴۰۲ - ۷:۵۵

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از افزایش ۵٩.٧٩ درصدی تردد مسافر در پایانه مرزی سرو در پی افزایش خدمات رسانی در محورهای مواصلاتی استان و همچنین تسهیل در رویه تردد مسافر خبر داد.

به گزارش آدلین نیوز، ایرج دست نشان -مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی- با اشاره به افزایش تردد مسافر از این پایانه مرزی در مقایسه با سال گذشته اظهار داشت: طی ٩ ماهه گذشته سال جاری، عبور و مرور مسافر در این مرز با افزایش ۵٩.٧٩ درصدی به ۴٩۴ هزار و ١۵٩ مسافر رسیده است.

وی ادامه داد: در سال گذشته ٣٠٩ هزار و ٢۶٠ نفر پایانه مرزی سرو را برای تردد خود انتخاب کرده بودند، اما افزایش این آمار در سال جاری ماحصل افزایش چشمگیر امکانات و دسترسی آسان به پایانه مرزی است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به تفکیک مسافران ایرانی و خارجی افزود: بیشترین عبور و مرور مربوط به مسافران خارجی با تردد ٢۵٧ هزار و ٧٣۶ نفر بوده و آمار مسافران ایرانی نیز ٢٣۶ هزار و ۴٢٣ نفر است.

دست نشان تصریح کرد: همچنین در این مدت، ٩۴٣ دستگاه اتوبوس مسافری شامل ۴٧٨ دستگاه اتوبوس ورودی و ۴۶۵ دستگاه اتوبوس خروجی از این مرز تردد داشته‌اند که این رقم نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۵ درصد افزایش یافته است.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: