https://adlinnews.ir

شناسه خبر :62
۰۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۷

تبریز – شهردار تبریز از برگزاری یازدهمین المپیاد ورزشی آتش‌نشانان و امدادگران کشور به میزبانی تبریز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، صادق نجفی با اعلام این خبر اظهار داشت: یازدهمین المپیاد عملیاتی ورزشی آتش‌نشانان کشور طی روزهای ۹ تا ۱۵ مهرماه سال جاری با حضور تیم‌های عملیاتی و ورزشی از سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ها به میزبانی تبریز برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: تیم های حاضر در این مسابقات در رشته‌های مختلف ورزشی، عملیاتی و امداد، مطابق قوانین و مقررات فدراسیون بین المللی ورزش آتش نشانان و امدادگران به رقابت خواهند پرداخت.

شهردار تبریز با تاکید بر حفظ آمادگی مداوم آتش‌نشانان اظهار داشت: همگام با توسعه زیرساخت‌های ایمنی شهری و تامین تجهیزات آتش‌نشانی، باید ارتقای توانمندی‌های عمومی با محوریت آمادگی و نشاط جسمانی، مورد توجه قرار گیرد.

شهردار تبریز تقویت مهارت، دقت و افزایش سرعت عمل، بالا بردن توان عملیاتی و افزایش اعتماد عمومی به توانمندی آتش نشانان و امدادگران کشور، تبادل اطلاعات و انتقال تجارب بین آتشنشانان همچنین تاثیر مثبت این رقابتها در ایفای نقش حرفهای جامعه آتشنشانان را از اهداف مهم المپیاد خواند.

نجفی با اشاره به پیشینه این المپیاد یادآور شد: مسابقات عملیاتی ورزشی آتش نشانان کشور از سال ۱۳۷۸ توسط سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور برنامهریزی و با تشکیل کارگروه آمادگی جسمانی و ورزش آتشنشانان کشور مسابقات و برنامههای مختلف ورزشی و مهارتی در سطح سازمان های آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری‌های کشور برگزار میشود.

وی اظهار امیداواری کرد با تداوم اجرای اینگونه برنامه ها روز به روز بر دانش عملیاتی آتش‌نشانان در زمینه های عملیات امداد و نجات افزوده شده و گامی موثر در جهت ارایه خدمات مناسب به شهروندان برداشته شود.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: