به گزارش آدلین نیوز، احمد مجرد مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: در پی انتشار خبری مبنی بر خرابی چند دستگاه خودرو در یکی از جایگاه های سوخت ارومیه در شبکه های اجتماعی بلافاصله کارشناسان کنترل کیفیت و بازرسی منطقه جهت بررسی موضوع به جایگاه اعزام شدند.

این مقام مسئول ادامه داد: با بررسی های به عمل آمده و کنترل کیفی مخازن جایگاه، مشخص شد رانندگانی که با مرکز پاسخگویی ۰۹۶۲۷ مبنی بر خرابی خودرو در جایگاه تماس گرفته اند در حین تخلیه نفتکش در مخزن جایگاه اقدام به سوختگیری کرده اند.

مجرد افزود: سوختگیری خوردوها در حین تخلیه نفتکش در جایگاه هایی که دارای یک مخزن هستند ممنوع بوده و جایگاه ها با نصب تابلوهای اطلاع رسانی موظف هستند تا اتمام تخلیه از فروش سوخت به مشتریان خودداری نمایند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با بیان مطلب فوق افزود: بعضی از رانندگان خودروها اصرار دارند تا سریع تر سوختگیری نمایند و این مسئله ممکن است ناخالصی ته نشین شده در مخزن جایگاه را به باک خودرو انتقال داده و موجب اشکال فنی در خودروها شود.

مجرد خاطرنشان کرد: با بررسی موضوع فوق مشخص گردید مالک جایگاه در بازه زمانی استاندارد و تعیین شده نسبت به لایروبی مخزن اقدام کرده و در خصوص عدم تعطیلی جایگاه در حین تخلیه نفتکش نیز تذکرات لازم به مسئول مربوطه داده شد.

وی تصریح کرد: فرآیند شکایات در مرکز ۰۹۶۲۷ توسط کارشناسان ناحیه مرکزی ارومیه در حال پیگیری بوده و نتیجه اقدامات صورت گرفته به اطلاع مشتریان خواهد رسید.