https://adlinnews.ir

شناسه خبر :2346
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۵

رئیس دانشکده علوم پزشکی خوی گفت: یک مورد کرونای مثبت در خوی به ثبت رسید.

اخبار خوی / اخبار آذربایجان غربی

به گزارش آدلین نیوز، فاطمه مقدم تبریزی اظهار داشت: در بین بیماران مشکوک به کرونا در خوی تاکنون از ۱۱ مورد نمونه برداری انجام شده که جواب آزمایش ۴ مورد وصول شده است.

وی گفت: آزمایش کرونا ۱ مورد از ۱۱ مورد گزارش شده مثبت است که حال عمومی بیمار که در قرنطینه بستری شده بود خوب بوده و پس از دریافت دارو از بیمارستان مرخص شده است.

مقدم با تاکید بر لزوم رعایت بهداشت فردی در پیشگیری از بیماری واگیردار کرونا، افزود: با توجه به اینکه بیماری کرونا در شیوع سرعت بالایی دارد لذا می‌طلبد که مردم شهرستان خوی موضوع بیماری واگیردار کرونا را جدی گرفته و با جدیت کامل توصیه های بهداشتی را رعایت کنند.

پ
دفتر ارتباطات مردمی دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس افتتاح شد تذکر نادر قاضی پور در صحن مجلس به ۲ وزیر در مورد اهانت قومیتی طرفداران پرسپولیس اظهار ندامت پرسپولیسی ها از اهانت به طرفداران تراکتور چه کسانی از آمدن وحید جلال زاده ناراحتند؟ بهسازی و آسفالت ۷۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار نزدیک به ۳۰۰ میلیارد ریال زنوزی مالک تراکتور: به خاطر یک بازی مردم را به جان هم می اندازند بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت در آذربایجان غربی هستند نیروهای مسلح باید همواره آماده ایفای نقش در صورت نیاز باشند صحبت مدیران ورزش استان و تبریز درباره برف استادیوم یادگار امام حمله هواداران سردار بوکان به مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
* نظر شما: